VİZYON

RED APPLE öyküsü 1986 ‘da İstanbul’da başladı.
Doğanın olağanüstü sanatından, renk uyumundan ,güzelliğinden ve sonsuzluğundan çok etkilenen tasarımcı Ertuğrul Salgın tarafından kuruldu.
Renkli kumaşlar, Swarowski kristalleri ve benzeri kaliteli ve uyumlu malzemeler kullanarak moda yoluyla doğanın türlerini ,eşsiz olanın güzelliğini ifade etmeyi hayal etti.
İşte Red Apple böyle doğdu.
Merkezi İstanbul ‘da olan Red Apple, doğadan ilham alan bu seçkin ve ayrıcalıklı modayı olağanüstü renkler,ve her biri yüksek kalitedeki kristal tasarımlar ile her sezon müşterilerine sunmaya devam ediyor.

VİZYON

Red Apple, standartları olan ve gücünü markasından alan , daima geleceği hedefleyen, yeniliklere öncülük eden ve faaliyetlerinin ilk planında müşteri memnuniyeti esas alan bir yapıya sahiptir.
Öncelikli hedefleri ,Müşterilerine iyi bir hizmet sunmak,beklentilerine kalitesi ile cevap vermek,ürünlerinin sorumluluğunu devam ettirmek,satış sonrası ve her zaman müşterilerinin yanında olmak, onların beklentilerini karşılamak karşılamaktadır. 

MİSYON

RED APPLE , kurulduğu günden bugüne kadar etik değerlere uygun olarak faaliyet göstererek,ülkemizi temsil ettiği iç ve dışpazarlar da ürünlerini çevreye saygılı olarak üretir ve satar.

Red Apple, bir kadın markasıdır.

Red Apple, modayı takip eden ,kendini her zaman şık ve güçlü hissetmeyi Amaçlayan tüm kadınlar için vardır.
Shining Elegance ve Jean Couture, markamızı en iyi tanımlayan kelimelerdir.
Tasarımcılarımız tarafından kullanılan swarovski ve benzeri mataryeller ile yapılan tasarımlar benzersizdir.

Red Apple'ın sahip olduğu  Kalite Standartları çok önemli olduğundan, müşterilerimize her zaman aynı kalitede hizmet vermek ve aynı zamanda da ürünlerimiz açısından güvenilir olmaktır.


Ayrıcalıklı tasarımlarımızla sunduğumuz ürünlerimizde kullanılan aksesuarların tamamı yüksek kalitededir. Kullandığımız kristaller ve boncukların ürünlerimize uygulanması “el yapımı” olacak şekilde tasarlanmaktadır.

Benzersiz olmayı isteyen ,önceliği kalite olan 17-65 yaş arasında ,kendini genç,dinamik hissetmek isteyen kadınlar bizim müşterimizdir.Birisi bizim kombinlerimizden giydiğinde, şıklığı, konforu ve yüksek kalitesinden dolayı.Artık ürünümüz ona , vazgeçilmez gelir.

Red Apple üretim konusunda özellikle jeans, pantolonlar, dış giyimler ve eşofman da çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir;

KALİTE POLİTİKASI

Red Apple, üretim ve satın alma süreçleri sırasında küresel markalar ile çalışarak ,girdilerini yüksek kaliteli ürünlerden seçmektedir.
 Şirket, kullandığı girdilerde ekolojik testlere büyük önem verir.
Onu sektöründeki diğer firmalardan Farklı kılan en önemli özellik üretim için kullanılan kumaşların üstün kalitesidir.

KALİTE POLİTİKASI

Şirketin,üretim aktivitesindeki en önemli konu kumaş kalitesidir.
Üretimde özellikle pamuk kategorisinde ağırlıklı olarak kullanılan kumaşlar, likralı (3 yöne likralı), anti-alerjen ve nefes alabilen kumaşlardır.
Kalite testlerinden geçmeyen kumaş ve yardımcı maddeleri kullanılmamaktadır.
Şirket,yurtiçi ve yurt dışı bayileri ve müşterilerinin taleplerini dikkate alarak ürünlerinde satış sonrası ortaya çıkabilecek, tüylenme, solma ve çekme gibi şikayetlerle karşılaşmamaları için garantili ürünlerle üretim yapmaktadır.